JAK NAKUPOVAT NA STRÁNKÁCH

EQUIPAM

Nejprve několik všeobecných, nicméně důležitých informací:

  • •EquiPaM je zakázkovým výrobcem, tedy váš výrobek může být úplným originálem, který nikdo jiný nemá. Vyrobíme i to, co náš katalog zatím nezahrnuje, stačí nám dobře popsat vaše požadavky.
  • •Veškeré výrobky se začínají vyrábět v okamžiku obdržení objednávky. Lze tedy jen obtížně předem stanovit termín dodání
  • •Vzhledem k velmi širokému portfoliu výrobků a naší maximální snaze vyhovět i těm nejzvláštnějším požadavkům a přáním zákazníků nelze udržovat skladem veškerý potřený materiál, čím neobvyklejší je vaše přání, tím je pravděpodobnější, že po obdržení vaší objednávky se bude nejprve shánět potřebný materiál. A tedy se také prodlouží doba výroby.
  • • Ceny uvedené v katalogu jsou orientační a vztahují se k základnímu provedení produktu, další úpravy, speciální provedení a vylepšení, které budete požadovat, může být promítnuto do navýšení katalogové ceny

Doporučený postup nákupu

  1. 1. Navštivte náš  Katalog. Obsahuje základní kategorie našich výrobků, po jejich rozkliknutí můžete vybírat z požadované oblasti.
  2. 2. Osloví-li vás některý výrobek, můžete jednoduše použít objednávkový formulář, který je součástí karty každého produktu. Nezapomeňte důkladně popsat vaše specifické požadavky, pokud se liší od standardního provedení.  Požadujete-li nestandardní rozměry, použijte naši stručnou metodiku, kterou najdete v rubrice Jak na to – Jak měřit koně. Máte-li pocit, že na popis pole formuláře nestačí, kontaktujte nás E-mailem nebo telefonicky.
  3. 3. Povinná pole formuláře jsou označena hvězdičkou. Pokud nezaškrtnete souhlas se zpracováním osobních údajů, neznamená to, že vaši objednávku nevyřídíme. Vaše osobní údaje uchováváme jen v rámci zákonných nároků nutných pro realizaci obchodní činnosti a pouze po dobu nutnou(viz. Zacházení s osobními údaji) a zásadně je neposkytujeme třetím stranám.
  4. 4. Součástí karty výrobků je zpravidla i galerie podobných nebo souvisejících produktů. Pokud najdete inspiraci pro vaši objednávku najdete zde, odkazujte se v popisu na kód u daného snímku. Kompletní Galerie je přístupná i z odkazu na hlavní stránce.
  5. 5. Nenajdete-li to, co hledáte, ani v katalogu ani v galerii, jednoduše pište nebo volejte. Uděláme pro vás vždy maximum.
  6. 6. Speciální kategoriií našeho katalogu je Bazar a inzerce, kde nejen naleznete výprodej zboží, ale můžeme zde umístit váš inzerát.
EquiPaM, 1. zakázkové krejčovství pro koně a jezdce
IČO: 69852677
Rosice 122
CP: 538 34 Rosice u Chrasti (Česká republika)
Tel: 607805632

equipam@equipam.cz

1. zakázkové krejčovství pro koně a jezdce