PF 2019

EquiPaM přeje všem svým zákazníkům klidné prožití svátků vánočních

a do nového roku pohodu a samé pozitivní prožitky.

 

 

 

 

Novinka č.1 – nový WEB

Největší a nejdůležitější novinkou jsou naše zbrusu nové webové stránky.

Pod známým logem najdete nový design a inovovaný systém katalogu našich výroků, rozsáhlou fotogalerii naší produkce, přehledné obchodní podmínky a návody, jak se v novém prostředí orientovat, jak nás kontaktovat a jakým způsobem objednávat naše produkty a služby.

POZOR !!! – s novými stránkami se mění i jejich URL na http://equipam.cz a E-mailová adresa na equipam@equipam.cz

Aby byla změna nenásilná, bude na starém webu zřízeno přesměrování na web nový. Také původní E-mailová adresa (equipam@ipnet.cz) bude po nějakou dobu přeposílat vaše maily na adresu novou.

Novinka č.2 – expanze do světa dostihů

Více než v předchozích letech se věnujeme výrobkům pro dostihový sport, naše výrovky se dnes pohybují po českých i zahraničních závodištích a jsou vidět i v těch nejprestižnějších podnicích dostihové sezóny jako je třeba Velká pardubická.

Novinka č.3 – produkce pro mini-horses

Rovněž výrobky pro naše nejmenší koně jsou otázkou posledních let. Jsme schopni vyjít vstříc všem rozměrovým kategorií mini koní.

Novinka č.4 – nové produkty pro bezpečnost koní a jezdců

Uvedli jsme na trh novinku v oblasti aktivní bezpečnosti koní a jezdců, více na odkaze – BezpečnostNovinka č.5 – Velká pardubická 2019 

Ve svém třetím startu ve Velké sice dvojice z naší reklamy v záhlaví webu – Bredgeur s Jaroslavem Myškou – do cíle nedošla, ale oba jsou v pořádku. Nicméně dresy z naší dílny dovezl tentýž jezdec do cíle v dalších dostizích dne, ve dvou dokonce na prvním místě. Gratulujeme.

Novinka č.6 – Kam až se naše výrobky dostanou

Vidíte dobře. Opravdu je na fotce Jaromír Jágr. A to, co drží v ruce je fanclubová šála Bridgeura, kterou obou akterům úvodního vhazování zápasu Pardubice – Kladno věnoval Jaroslav Myška se synem

EquiPaM, 1. zakázkové krejčovství pro koně a jezdce
IČO: 69852677
Rosice 122
CP: 538 34 Rosice u Chrasti (Česká republika)
Tel: 607805632

equipam@equipam.cz

1. zakázkové krejčovství pro koně a jezdce