OBLÉKNEME VAŠEHO KONĚ OD UŠÍ K OCASU

Vznik firmy EquiPaM se datuje na konec roku 1999. Od samého počátku se snaží do slova a písmene dodržet motto v záhlaví tohoto článku. Vyrábí v podstatě veškeré vybavení pro jezdecký sport, koně a jezdce vůbec, založené na bázi textilu.

Od počátku se také orientuje na zakázkovou výrobu. Veškeré výrobky jsou vyráběny  na míru a v materiálovém a barevném provedení podle požadavků zákazníka. Vždy chceme, aby se kůň i jezdec v našem oblečení dobře cítil a také dobře vypadal.

 

Proto je kladen maximální důraz na  kvalitu (rozhodně nechceme produkovat velké série výrobků). Proto jsou také veškeré nové výrobky testovány v provozu sportovní stáje. Detaily každé zakázky jsou pečlivě individuálně dolaďovány se zákazníkem. 
Běžný sortiment, který najdete v našem katalogu, jsme kdykoli ochotni rozšířit o speciální vybavení podle návrhu zákazníka.
Navrhneme a vyrobíme pro vás barevně sladěné sady, ortopedicky upravené části výstroje, výbavu abnormálně malých i velkých rozměrů.
V posledních letech, jsme investovali do vybavení pro výrobu dostihových dresů a ostatních výrobků pro dostihový sport.Rovněž jsme se výrazněji etablovali ve výrobcích pro mini-horse.

Velký důraz klademe na výrobu pomůcek z oblasti bezpečnosti koní a jezdců.

 

Zde můžeme nabídnout originální a velmi účinné pomůcky.

 

 

 

EquiPaM, 1. zakázkové krejčovství pro koně a jezdce
IČO: 69852677
Rosice 122
CP: 538 34 Rosice u Chrasti (Česká republika)
Tel: 607805632

equipam@equipam.cz

1. zakázkové krejčovství pro koně a jezdce