Během naší téměř dvacetileté existence a práce na poli výroby jezdeckých potřeb si naše výrobky nalezly cestu, ať už přímo či zprostředkovaně, k mnoha osobnostem všech odvětví jezdeckého sportu. V řadě jmen a názvů firem jsou některá tak zajímavá, že nám to nedá, abychom se s nimi nepochlubili.

ZOOPRODUKT – chovatelské a jezdecké potřeby

Obchodní firma z Rychnova nad Kněžnou, zabývající se velko i maloobchodem chovatelskými a jezdeckými potřebami. ZOOPRODUKT

je naším partnerem již od vzniku naší firmy.

Michaela Schorro, Reitschule Klosters Švýcarsko

Michaela Schorro je úspěšnou jezdkyní skokových soutěží ve Švýcarsku, zabývá se trenerskou prací, pracuje s dětmi v oblasti voltyžního ježdění. V malebném horském Klosters nedaleko Davosu provozuje Jezdeckou školu Těší nás, že kromě sedlání českých koní ve sportu, používá v hojné míře i výrobky s etiketou EquiPaM.

 

 

 

 

 

 

Stáj Niké – Lukavice

Stáj, zabývající se mimo jiné chovem Fríských koní

 

Vydavatelství Profi Press s.r.o.

Vydavatelství Profi Press s.r.o. bylo založeno na konci roku 2003, ale jím vydávané časopisy mají až stoletou tradici. Profi Press s.r.o. je vydavatelstvím odborných časopisů, odborné literatury a specializovaných internetových portálů. Svojí publikační aktivitou zastřešuje obory zemědělské prvovýroby, profesionální zahradnické produkce a floristické tvorby. K portfoliu 14 časopisů patří dva odborné časopisy pro veterinární lékaře. Pro každý obor provozuje internetový portál. Navazujeme na tradici předchozích vydavatelů sahající až k počátkům minulého století. Každý obor a jeho odbornost se rozvíjí a odborné časopisy a knižní publikace jsou součástí celoživotního vzdělávání každého odborníka Díky podpoře, kterou Profi Press s.r.o. poskytuje jezdeckému sportu a koním vůbec naše výrobky oblékli vítězové několika ročníků Zlaté podkovy a Nejkrásnější kůň České republiky 2013.

 

 

 

 

Ranč Na Žárách

Ranč Na Žárách se nachází v malebné obci Trojanovice, blízko Frenštátu pod Radhoštěm. Ivo a Markéta Rárovi se se svými koňmi věnují exhibičním vystoupením ve stylu tzv. džigitovky, ukázky španělské školy, práce s garochou a další. To vše si žádá i patřičnou “ústroj”, těší nás, že výběr padl na naši dílnu.

 

 

 

 

 

 

 

Dostihové závodiště Pardubice

Dostihové závodiště Pardubice jistě není třeba blíže představovat. Těší nás, že díky několikaleté spolupráci oblékla deky z naší dílny řada známých vítězných koní.

 

 

Mimo jiné několik exemplářů má ve své výbavě i legenda dostihového sportu

pan Josef Váňa

 

Dostihová a chovná stáj Jeso

Dostihová a chovná stáj Jeso žokeje Jaroslava Myšky ve Valech u Přelouče patří k našim věrným zákazníkům z oblasti dostihováho sportu. Že ale Jardovi naše dresy sluší, co myslíte? Deky a vodičské bundy jeho koním a spolupracovníkům jakbysmet.

 

Mimo jiné – díky Jaroslavu Myškovi se dresy z naší dílny již několikrát přenesli úspěšně přes Taxisův příkop a podívaly se na dobrých pořadích do cíle Velké Pardubické.

 

 

 

 

 

 

 

Rudolf Doležal

Známý východočeský parkurový jezdec a mj. vítěz Českého skokového poháru byl jedním z prvních zákazníků v počátcích naší firmy.

Jaroslav Hatla

Známý jezdec nejen českých parkurových a military kolbišť, olympijský reprezentant České republiky. Další velké jméno, ke kterému se dostaly  naše výrobky.

Mistrovství Evropy mladých jezdců ve všestrannosti.

Kromě aktivní účasti při zpracování výsledků obou mistrovství konaných na pardubickém závodišti se naše výrobky objevily i v rámci sponzoringu.

Městská policie Pardubice

Její jízdní oddíl jsme pomáhali vystrojit do ztížených světelných podmínek. Díky Josefu Málkovi a jeho kolegům a jejich koním vznikly i fotografie a video propagující aktivní bezpečnostní prvky pro koně a jezdce.

Jezdecké potřeby Mauricio

S jezdeckými potřebami Báry a Radka Zajícových nás pojí dlouholetá spolupráce.

 

 

 

Pavel Chvojka starší i mladší

a jejich nezapomenutelný hřebec Goya startovali v soutěžích všestrannost s našim logem na výstroji. Mladší z dvojice otec a syn dosáhl i titulu Mistra republiky mladých jezdců. Snad jsme k tomu pomohli i my.

 

 

F

Hřebčín Kladruby a Slatiňany

V průběhu let jsme se dostali i k práci pro náš největší hřebčín. Opravy výstroje, dodávky flotů pro závody a v neposlední řadě po nějaký čas startovalo čtyřspřeží vraníků pana Vlastimila Zoula s naší skromnou podporou.

 

Firma VVS Verměřovice (Premin)

Dodáváme již několik let zejména propagační součásti výstroje pro značku Premin, vyšívací služby, ale např, i dostihové dresy.

 

 

EquiPaM, 1. zakázkové krejčovství pro koně a jezdce
IČO: 69852677
Rosice 122
CP: 538 34 Rosice u Chrasti (Česká republika)
Tel: 607805632

equipam@equipam.cz

1. zakázkové krejčovství pro koně a jezdce